###Перша ліга. Зірка - Геліос 1:1. Геліос ледве ноги виніс ###

«Зірка»: Єрещенко Роман, Котелюх Олег, Курневич Олександр, Морозов Олександр (Андрухов Віталій, 71), Ломко Олександр, Данченко Юрій (Каленчук Максим, 83), Шибко Андрій, Давидов Олег (Дорошенко Костянтин, 88) Чорномаз Павло, Басов Сергій, Кочура Олександр

«Геліос»: Качоренко Олександр, Чередніченко Олександр, Даудов Марат, Фоменко Юрій (Полтавець Роман, 46- Пономаренко Сергій, 82), Забара Олександр, Борзенко Сергій, Гаді В'ячеслав (Забара Олександр, 67), Радіонов Артем, Шатіло Олег, Соломаха Денис, Сумцов Віталій, Тарасенко Олександр (Костюк Сергій, 75).

Попередження: Котелюх, 31- Кочура, 61- Єрещенко, 90+3 – Радіонов, 24- 33- Костюк, 90+3.

Харківський «Геліос» під керівництвом Сергія Кандаурова у цьому сезоні набрав чималих оборотів. Новобранці харківської команди зуміли блискавично і безболісно влитися в новий колектив. Сергій Борзенко та Юрій Фоменко є кращими бомбардирами команди.

Сергій Костюк цього літа міг перейти з харківської команди до кіровоградської «Зірки», але не судилося, хоч і зіграв дві товариські гри у міжсезоння. У сьогоднішньому протистояння зустрілися краща виїзна команда, яка має в шести матчах п’ять перемог із загальним рахунком 11:1 та колектив, який вдома себе почуває досить добре, демонструючи за підтримки відданих вболівальників цікавий футбол у своєму виконанні.

Обслуговувала звітну зустріч суддівська бригада у складі: Юрій Вакс, Дмитро Шалічев і Юрій Волков (все з Сімферополя). Юрій Вакс цього сезону вже обслуговував матчі за участю кіровоградської команди: у кубку з дніпродзержинською «Сталлю» (0:1) і матч 10 туру з алчевской «Сталлю» (1:0).

Кіровоградська «Зірка» з перших хвилин намагалася заволодіти ініціативою на футбольному полі, але «швидкий» гол гостей дещо «охолодив» кіровоградців. А «Геліос» зумів на 10-ій хвилині забити Роману Єрещенку гол завдяки стандартному положенню: Олександр Тарасенко з 18 метрів потужно пробив по воротах господарів – голкіпер «Зірки» зумів відбити, але перед собою, і захисники не зуміли ліквідувати небезпеку: Марат Даудов забиває гол.

На 33-ій хвилині гравець харківської команди Артем Радіонов підвів свою команду, зробивши обов’язкове грубе порушення правил проти Олександра Курневича, за що отримав попередження, яке для Артема було друге – футболіст залишив свою команду в десятьох. Залишившись у меншості, гості думали лише про те, щоб не пропустити гол. Кіровоградці ж повністю заволоділи територіальною та ігровою перевагою на полі.

До кінця першого тайму «Геліос» зумів вистояти, ще намагаючись проводити контр випади. А після перерви на футбольному полі була лише одна команда. Кіровоградці за тайм змарнували таку кількість можливостей для взяття воріт Олександра Качоренка, що вистачило б на декілька матчів. Юрій Данченко не зумів відзначитися у вигідній позиції – йому завадив захисник, який, на думку багатьох, зіграв поза правилами, але арбітр промовчав. На 60-ій хвилині Андрій Шибко поцілив у перекладину воріт суперника. Та все ж через три хвилини з передачі все того ж Андрія Шибка вихованець кіровоградського футболу Олександр Кочура ударом головою встановив рівновагу в матчі.

Після забитого голу, кіровоградська «Зірка» ще збільшила свої обороти, викладаючи останні свої, але все марно: м’яч летів повз ворота гостей. А на 84-ій хвилині Віталію Андрухову не вистачило швидкості при виході тет-а-тет з голкіпером гостей. То ж в підсумку матч завершився нічиєю 1:1. В наступному турі, 17 жовтня, у Олександрії кіровоградську «Зірку» очікує дербі проти місцевої команди, а харківський «Геліос» вдома зіграє з ФК «Львів».