###Перша ліга. Закарпаття - Геліос 2:1. Края приносить перемогу ###

Голи: Края, 17, 90(+2) – Ярмолин 87

«Закарпаття»: Надь, Чижевський(к), Шопін (Микуляк, 60), Домбрайе (Костюк, 46), Єсін, Края, Кіктєв, Вайда, Ярош, Давидов (Бабич, 86), Невуче (Бурий, 67).

«Геліос»: Пилипенко, Радіонов, Грибанов (Отришко,89), Даудов, Нікітський (Ярмолін, 85), Волошин, Вітер, Рамазанов (Котов,62, Лавринок,90+) Яйченко, Кременчуцький, Ростовський

Попередження: Домбрайе, 40, Костюк, 54 – Радіонов, 36

Ужгородці вдвруге цією осінню зіграли з харківським «Геліосом». Першого разу жереб звів «Закарпаття» з «Геліосом» у кубковому двобої, в якому на виїзді підопічні Іваниці з мінімальним результатом переграли харків’ян. На три очки розраховували господарі і в поєдинку першості.

Закарпатці одразу ж взялися до справи і почали шукати стежку до воріт суперника. Перший дзвіночок для Пилипченка прозвучав на 5 хв, коли після флангового проходу Ярош відпасував у центр карного майданчика на Вайду. Олександр точно пробив, але Пилипченко парирував м’яч. А через 5 хв Ярош на ударну позицію виводить вже Шопіна, але знову Пилипчегко парирує удар Ігоря. На 14-й хвилині верхову передачу замикає албанський легіонер «Закарпаття» Ервіс Края, м’яч пролетів вздовж лінії воріт і вийшов в аут. Як виявилося це Ервіс лише пристрілювався, а вже через три хвилини Края змусив підвестися на ноги уболівальників клубу. Албанець вміло замкнув передачу зі штрафного Яроша. Захисники і кіпер харків’ян не змогли завадити високорослому захиснику ужгородці завдати прицільного удару. А через чотири хвилини Невуче вивів на вбивчу позицію Руслана Яроша, та знову «сонячних» рятує воротар Пилипченко.

В актив гостей упродовж першої половини гри можна віднести хіба що кілька ударів з дальньої дистанції, правда, їм бракувало точності.

У другій половині гри гості більш активізувалися. А господарі дещо заспокоїлися, мабуть їх влаштовував і такий результат. В передачах обидвох команд було багато браку. Потроху гості відтіснили господарів на власну половину поля і пожежі раз за разом почали виникати біля воріт кіпера «Закарпаття»Надя. В той же час ужгородці розтринькали кілька нагод для того, щоб збільшити рахунок у грі. Натомість наприкінці матчу пропустили у власні. На 86-й хвилині переджачу партнерів точно замкнув Ярмо лин, котрий щойно вийшов на заміну. Здавалось би, що ужгородці втратили перемогу, але вже на доданих хвилинах гри масована атака господарів стала результативною. Навісну передачу з лівого краю здійснив Микуляк і знову на правому фланзі з’явився Края, котрий знову зумів точно замкнути передачу. 2:1

Після матчева прес-конференція:

Юрій Погребняк

- Наша команда молода, ви подивіться в заявочний лист скільки там молоді. Але тим не менш грою я задовлений.

- Яке завдання на сезон у «Геліоса»?

- Закріпитися у першій десятці.

Михайло Іваниця:

- Ви все самі бачили, я вже не раз говорив хлопцям потрібно демонструвати хорошу гру, то й буде результат. В останніх двох матчах ми важко беремо очки, можливо, є якісь тренерські недопрацювання. Будемо розбиратися в чому проблеми.

- Чому замінили Невуче, здається він непогано діяв на полю?

- Він майже всі єдиноборства програв, тому й вирішили випустити Бурого.

- Що скажете про Микуляка?

- Це хороший футболіст, який непогано відіграв в цьому матчу і віддав результативну передачу.