###Перша ліга. Енергетик – Геліос 0:2. Севидов полишив курити? ###

Енергетик 0:2 Геліос
  Коваленко 62, Лебединець 70
Хомин, Бербат (Пуга, 66), Качур, Лакомський (Косовський, 74), Лук’янов, Запорожан, Худзік, Р.Ципердюк, Вонсик, Долотко, Веретинський (Літвінов, 64)   Качоренко, Лебединець, Драбенюк (Горкун, 80), Аніщенко, Бессалов (Тарасенко, 90+3), Ремезовський, Данченко (Гостєв, 87), С.Бойко (Помазанов, 62), Волошин, Коваленко, Зелді (Чабак, 71)
    Предупреждения: Бессалов 38, Драбенюк 49, Зелді 57, Чабак 77

У першій лізі зіграно лише чотири тури, а „Геліос” уже двічі побував на Прикарпатті. Відвідини Івано-Франківщини, безперечно, залишили у „сонячних” якнайкращі враження. Адже і в обласному центрі, і в місті енергетиків Бурштині підопічні Олександра Севидова здобули максимум очок, перемігши обидва рази з однаковим рахунком – 2:0. Що цікаво, наставник гостей цього разу під час гри, здається, не випалив на жодної цигарки.

До перерви точилася рівна гра. Суперники були доволі активними і не цуралися ударів по воротах. Щоправда, більшість із них були завдані з-за меж штрафного майданчика, оскільки безпосередньо перед воротами захисники розвернутися нападникам особливо не дозволяли. Першими упустили нагоду відкрити рахунок господарі. Андрій Веретинський, котрий, як і 18-річний Павло Вонсик, дебютував у складі „Енергетика” після подачі з кутової позначки бив упритул, однак лише підкоректував траєкторію польоту шкіряної кулі, котра пройшла вздовж воріт. У гостей знову вирізнявся активністю Сергій Зелді. Він двічі протаранив правий фланг захисту „енергетиків”, проте Драбенюк і Коваленко зусилля партнера завершити не зуміли. Перший пробив з розвороту вище воріт, а другий не встиг „замкнути” дальню стійку.

18-річний Коваленко виправився після перерви. На 62 хвилині прохід Ремезовського правим флангом увінчався гострою передачею у штрафний майданчик бурштинців. Попри велике скупчення футболістів, першим до м’яча встигає нападник «Геліоса», який з близької відстані і переправляє м’яч у сітку воріт. Через вісім хвилин гості подвоїли свою перевагу: Бессалов подав кутовий на дальню стійку, де ніхто не зумів завадити Лебединцю. Один з найактивніших у складі „сонячних”, перебуваючи за метр від воріт, не схибив. Господарі у другому таймі не спромоглися створити жодного гольового моменту. По перерві в їх складі з’явилися ще два новачки – Косовський та Літвінов. Проте внести суттєвих корректив у хід гри їм не вдалося.

Своєю перемогою „сонячні” привітали з днем народження гравця команди Сергія Бойка. В день матчу йому виповнилося 19. Був свій іменинник і в „енергетиків” – екс-капітан бурштинської команди Володимир Рудницький святкував власне 30-річчя. Проте всю гру він просидів у запасі. Відзначу, що у перших числах серпня народилися ще кілька „енергетиків” – Ципердюк (2-го), Левицький (3-го), Качур (4-го), Лакомський (8-го). Наразі особливих приводів для святкувань вони не мають: бурштинці зазнали третьої поразки поспіль.